forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
СТРИЯНИНА СУДИТИМУТЬ ЗА КРАДІЖКУ ВЕЛОСИПЕДА

СТРИЯНИНА СУДИТИМУТЬ ЗА КРАДІЖКУ ВЕЛОСИПЕДА

Правоохоронці скерували до суду кримінальне провадження щодо 34-річного місцевого мешканця, котрого підозрюють у вчиненні грабежу. 

Жінка, котра 4 березня звернулася із заявою про крадіжку до Стрийського відділу поліції, розповіла, що залишила велосипед на кілька хвилин біля магазину без нагляду, а коли повернулася його вже не було.

Як встановили дільничні офіцери поліції Стрийського відділу поліції, велосипед відкрито викрав раніше судимий 34-річний місцевий мешканець. Зловмисник стверджував, що нічого не пам'ятає, бо був у стані алкогольного сп'яніння. Проте усі його дії зафіксувала камера спостереження, встановлена на крамниці. 

Досудове розслідування завершено, обвинувальний акт скеровано до суду. За вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України, йому загрожує штраф від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до чотирьох років.