forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
НА СТРИЙЩИНІ ПРОЙШЛА РОЗШИРЕНА НАРАДА ОСВІТЯН

НА СТРИЙЩИНІ ПРОЙШЛА РОЗШИРЕНА НАРАДА ОСВІТЯН

Старт кожному новому навчальному року дають методичні активи, обласна та районна серпневі конференції педагогічних працівників. Цьогоріч районна серпнева конференція освітян Стрийщини пройшла у форматі розширеної наради.

У її засіданні взяли участь голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький та заступник голови РДА з гуманітарних питань Оксана Мелень.

DSCN9395

Захід розпочався хвилиною мовчання, якою вшанували світлу память Героїв сьогодення, що віддали своє життя за мир і територіальну цілісність України.

Вітаючи педагогів з початком нового навчального року, Василь Зубрицький зазначив, що першого вересня стартує ключова реформа Міністерства освіти – Нова українська школа. Це зобов’язує створити школу, в якій буде приємно навчатися і яка буде давати учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у житті. Сьогодні на Стрийщині активно закладається основа цієї реформи.

За підтримки Львівської ОДА, керівництва та депутатського корпусу Стрийської районної ради, органів місцевого самоврядування, спільними зусиллями керівників навчальних закладів, батьків, глибокому розумінню ними освітніх проблем у районі відбувається процес створення належних умов для надання якісних освітніх послуг нашим дітям. 3 млн.200тис.грн. – це кошти, районного бюджету, які направили на придбання нових матеріалів для навчання, нових меблів, створення нових умов для забезпечення навчально-виховного процесу дітей 1-4 класів.DSCN9399

Голова райдержадміністрації також відмітив, що за останні два роки районний бюджет освіти збільшено із 115 до 190 млн.грн. Це говорить про те, що на Стрийщині важливим пріоритетом є освітня галузь. Підсумовуючи виступ, керівник району визначив основні завдання на 2018-2019 навчальний рік в напрямку розвитку освіти на Стрийщині, зокрема: забезпечення розгалуження мережі дитячих дошкільних закладів, відповідно до потреб населення; продовження організації інклюзивного навчання; оптимізація мережі загальноосвітніх навчальних закладів; реалізація заходів щодо повного виконання програми «Шкільний автобус»; здійснення системи заходів щодо підготовки навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період; сприяння розвитку дитячих і молодіжних громадських організацій; посилення роботи щодо утвердження високого соціального статусу вчителя; зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів. Голова РДА Василь Зубрицький висловив подяку вчителям за все, що вони зробили для освіти Стрийщини, роблять повсякденно і прагнуть зробити завтра. «Тільки у нашій спільній праці, взаєморозумінні і спільній відповідальності – запорука нашого спільного успіху!»- наголосив очільник району.

Начальник відділу освіти Микола Пищик зробив аналіз роботи відділу у минулому навчальному році та визначив перспективи на 2018-2019 навчальний рік. В порядку денному наради також розглянули питання про організацію навчально- виховного процесу, методичної роботи та підвели підсумки ЗНО-2018. За підсумками кращим учителям вручили грамоти та квіти. До привітань освітянам долучилися голова профспілки педагогічних працівників району Андрій Сичак та вихованці районного Будинку дитячої та юнацької творчості.DSCN9410

DSCN9391