forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ДЛЯ МЕДПРАЦІВНИКІВ СТРИЙЩИНИ ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ З НЕІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

ДЛЯ МЕДПРАЦІВНИКІВ СТРИЙЩИНИ ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ З НЕІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

27-28 березня в актовому залі Стрийської ЦРЛ відбувся тренінг медичних працівників в рамках проекту «Неінфекційні захворювання (НІЗ): профілактика та зміцнення здоров'я в Україні», за участю головних лікарів амбулаторій ЗПСМ, сімейних медсестер і завідувачів ФАПів. 

Метою даного тренінгу є поліпшення благополуччя людей в Україні за рахунок зниження захворюваності, смертності внаслідок НІЗ з особливим акцентом на серцево-судинні захворювання.

CIMG3359

Перед присутніми виступили тренери: завідувач сімейним відділом Діана Ковальська та старша сімейна медсестра сімейного відділу Тетяна Тиха з міста Дрогобич. Фахівці розглянули компоненти проекту «Зміцнення заходів профілактики і боротьби з НІЗ», а також провели тренінг для спеціалістів первинної ланки медичної допомоги щодо інтегрованого ведення випадків гіпертензії та діабету.

Інтегрований підхід до медичної допомоги - якість співробітництва між підрозділами, яким необхідно об’єднати зусилля у відповідності з потребами пацієнта і громади. Основні характеристики інтеграції: спільна робота різних служб; координація дій різних фахівців; наступність в наданні медичної допомоги.

НІЗ є основою глобального тягаря хвороб в Україні. ССЗ і ЦД обумовлюють високі рівні захворюваності, інвалідності і смертності. Боротьба з ССЗ та цукровим діабетом потребує профілактики та інтегрованого ведення пацієнтів з НІЗ. Провідна роль належить фахівцям первинної медичної допомоги. Необхідними є знання і навички профілактики та лікування ССЗ і ЦД відповідно до уніфікованих клінічних протоколів.