ПОКАЗНИКИ ЗА ВОДОПОСТАЧАННЯ - ЧЕРЕЗ ОНЛАЙН СЕРВІС
Таку вимогу виголошують стрияни до Стрийської мерії у йформаті електронної петиції.
Як зазначається у тексті самої петиції, автор вимагає "з обов'язати КП "Стрийводоканал" запровадити використання онлайн-сервісу для подання показників приладів обліку води, перевірки нарахувань та здійснення проплат для населення.
Вже налагоджено он-лайн сервіси для контролю споживання електроенергії та газопостачання, що дозволяє більше не витрачати час на черги та зайвий раз відвідувати установи обліку. Користуючись якими, можна сплатити рахунки за комунальні послуги, не виходячи з дому чи на робочому місці".
На даний час петиція ще не набрала необхіді 150 підписів. Однак до закінчення голосування залишилось 38 днів.
Текст петиції ТУТ.
Фото взяте з інтернету.

