forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
В РДА ПРОВЕЛИ НАРАДУ СТОСОВНО ЗАГІРНЕНСЬКОЇ ШКОЛИ

В РДА ПРОВЕЛИ НАРАДУ СТОСОВНО ЗАГІРНЕНСЬКОЇ ШКОЛИ

5 вересня голова Стрийської РДА Василь Зубрицький провів нараду по питанню cтворення належних умов для навчально-виховної роботи в Загірненській СЗОШ І-ІІ ст. 

Нарада відбулася за участю першого заступника голови райдержадміністрації Любомира Кащука, начальника відділу освіти Миколи Пищика, голови Загірненської сільської ради Ігоря Чучоли та директора Загірненської СЗОШ І-ІІ ст. Зеновія Янка.  

За інформацією начальника відділу освіти, напередодні навчального року комісія відділу освіти робила об’їзд навчальних закладів району з метою перевірки їх готовності до початку навчального процесу.

Перевіряючи Загірненську СЗОШ І-ІІ ст., комісія виявила значні недопрацювання щодо благоустрою та ремонту школи, на що було складено акт та є фотофіксація. Під час наради в голови райдержадміністрації основну увагу було акцентовано на факти, виявлені комісією в ході підготовки до нового навчального року, так і щодо якості виконання робіт, визначених кошторисом мікропроекту – переможця обласного конкурсу Загірненської СЗОШ І-ІІ ст.

Учасники наради визнали, що в мікропроект було включено недостатній об’єм робіт, а також щодо затягування підрядником часу проведення ремонтних робіт. Підводячи підсумок наради, голова райдержадміністрації зобов’язав керівника відділу освіти Миколу Пищика провести перевірку об’ємів і якості ремонтних робіт, активізувати роботу директора Загірненської СЗОШ І-ІІ ст. по активізації навчально-виховного процесу та до 25 вересня підготувати проектно-кошторисний документ на проведення капітального ремонту школи, щоб дітям було вчитися в ній затишно і комфортно. Було вказано також на посилення роботи з керівниками шкіл, тактовне, вміле та професійне розв’язання будь-яких виробничих ситуацій.

Джерело: РДА