ДИРЕКТОРА МОРШИНСЬКОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ОШТРАФУВАЛИ ЗА ПОРНО НЕПОВНОЛІТНЬОМУ
Керівника Моршинского міського центру зайнятості (Львівська область) оштрафували на 5,1 тис. грн за відправку зображень порнографічного характеру неповнолітньому хлопцю.
Як повідомляє Zaxid.net, влітку 2018 року 58-річний чоловік кілька днів поспіль надсилав на мобільний телефон неповнолітнього зображення чоловічого статевого органу. Зазначається, що в оприлюдненому 2 травня вироку Шевченківського райсуду Львова майже немає деталей справи.
Із судових матеріалів відомо, що листування між посадовцем та неповнолітнім тривало з 19 по 28 червня 2018 року.
Під час суду чоловік визнав провину у розповсюдженні фотографії, однак угода з прокурором дозволила йому уникнути серйозного покарання. Оскільки чоловік уклав угоду про визнання провини, суд не став вдаватись у деталі справи. Чоловіку присудили штраф у 5,1 тис. грн. Ще 1001 грн він має сплатити за проведення мистецтвознавчої експертизи, яка встановила, що надіслані фото дійсно є порнографією.

