forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
30 ЛИПНЯ ВИЗНАЧАТЬ ПЕРЕВІЗНИКА НА МАРШРУТІ ЛЬВІВ-СТРИЙ-ДАШАВА

30 ЛИПНЯ ВИЗНАЧАТЬ ПЕРЕВІЗНИКА НА МАРШРУТІ ЛЬВІВ-СТРИЙ-ДАШАВА


У Львівській облдержадміністрації відбудеться чергове засідання обласного конкурсного комітету з визначення перевізників на автобусних маршрутах загального користування. Члени комітету визначатимуть переможців на двох міжміських напрямках – «Львів- Стрий-Дашава» (маршрут № 791) та «Львів-Комарно-Дрогобич» (№ 722).
Про це розповів заступник директора департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Віктор Чайко, а передали сьогодні, 28 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі ЛОДА, де також нагадали: «Голова Львівської ОДА Олег Синютка ще 15 липня доручив перенести розгляд пропозицій по цих маршрутах для вивчення додаткових обставин та уточнення кінцевих зупинок у межах міста Львів. Причиною цього стали скарги перевізників на роботу окремих структурних підрозділів ОДА та звинувачення в непрозорості рішень комітету.
Відтак, цього четверга під час повторного засідання конкурсного комітету планують визначити переможців на 20-ти об’єктах маршрутів №791 та №722».