forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ДЕЛЬФІНАРІЙ ДОЛУЧИВСЯ ДО БЛАГОДІЙНОГО КОНЦЕРТУ ЗАРАДИ ПОРЯТУНКУ ДВОХ ЖИТТІВ

ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ДЕЛЬФІНАРІЙ ДОЛУЧИВСЯ ДО БЛАГОДІЙНОГО КОНЦЕРТУ ЗАРАДИ ПОРЯТУНКУ ДВОХ ЖИТТІВ

Майже 40 тисяч гривень зібрали організатори благодійного концерту «Мрій, серце, мрій...» на операції для двох важкохворих дівчаток – Діані Лихві і Вікторії Коцюбі. Про це повідомила організатор концерту Леся Татарська.  

За її словами, 38 тис 788 грн вдалося зібрати за чотири години концерту, який відбувся 2 жовтня на площі Ринок у Дрогобичі. З цієї загальної суми понад 12 тис зібрали під час благодійного аукціону. «І хай щастить усім людям, а особливо тим, хто своєю працею і бажанням допомогти, вніс свій неоціненний вклад у збір благодійних коштів на лікування потребуючих. Вдумайтесь, – 38 788 гривень усього за чотири години концерту! Кожній родині передано по 19 394 грн. Бажаємо дівчаткам швидкого одужання», - прокоментувала  Л.Татарська.

Благодійний концерт вдався завдяки виступам: Андріани, Олесі Киричук, Катерини Малицької, Віктора Винника, Ростислава Кушина та Юрія Дякунчака, Левка Скопа, танцювального колективу «Ультра», зразкового ансамблю пісні і танцю «Калиновий цвіт» і діток дитячого будинку «Оранта».

Розважально-оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар» теж не залишився осторонь і своєрідно долучився до благодійного заходу у Дрогобичі заради порятунку двох життів. Зокрема, на прохання організаторів, керівництво закладу запросив колектив дитячого будинку «Оранта» відвідати шоу-виставу з чорноморськими дельфінами та морськими котиками. Запрошення для 18 вихованців дитбудинку, які виступили на концерті, урочисто вручили під час самого заходу. Для діток це був справжнісінький сюрприз, адже вони могли лише мріяти про зустріч із унікальними морськими жителями. Але тепер їхня мрія днями перетвориться у реальність.

«Ми без вагань долучилися до благодійного концерту «Мрій, серце, мрій...», бо розуміємо важливість організацій таких заходів, які проводяться заради порятунку дитячих життів. Тож ми з нетерпінням чекаємо вихованців «Оранти» у дельфінарії, які незважаючи на свої обставини підтримали хворих дівчаток. Бажаємо подарувати цим дітям частинку своє любові та радості», - зазначила менеджер зв’язків з громадськістю дельфінарію «Оскар» Світлана Радішевська.  

 

Довідково:

Коцюба Вікторія, 14 р.. Стан після перенесеного гепатиту. Діагноз: тромбоз печінкових вен, підпечінкова портальна гіпертензія, спленомегалія, варикозне розширення вен стравоходу і шлунка ІІІ ступеня.

Лихва Діана, 8 р. Перенесла 35 операцій у Києві. Діагноз папіломатоз гортані і рубцевий стеноз гортані. Дівчинка без операцій просто задихнеться. Швейцарія дає шанс і пропонує зробити пластику гортані, але така операція коштує дуже дорого. Рахунок ПриватБанку: 4149 4378 5156 7212, мама дівчинки Лихва Надія Ярославівна.

 

Відділ зв’язків з громадськістю та ЗМІ