forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ СТРИЙСЬКІЙ РДА.

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ СТРИЙСЬКІЙ РДА.

     У четвер, 23 вересня, відбулося засідання Громадської ради при Стрийській РДА. На початку засідання членам громадської ради представився новий керівник апарату районної держадміністрації Юрій Вільшинський. Він також представив уповноваженого представника РДА, який буде брати участь у засіданнях громадської ради Василя Гриба.
     Перед членами громадської ради звітував керівник районного відділу освіти Микола Пищик. У своїй доповіді він торкнувся болючих питань у сфері освіти. Це проблема нестачі місць у дошкільних навчальних закладах, перевезення учнів до місця навчання, облаштування шкільних туалетів, забезпечення навчальних закладів твердим паливом, працевлаштування педагогічних працівників.
     Микола Ременюк подав заяву з проханням зняти з нього обов'язки голови Громадської ради, оскільки через часті відрядження не може ефективно працювати на цій посаді. Тож члени ГР задовольнили його прохання і водночас обрали нового голову. Головою Громадської ради при Стрийській РДА обрали Ірину Поліщук, а оскільки вона була секретарем, то обов'язки секретаря передали Ользі Хом'яковій.