forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
НАПРАЦЮВАЛИСЬ: ДЕПУТАТИ РАЙОННОЇ РАДИ ХОЧУТЬ РОЗІГНАТИ ДІЮЧУ ГРОМАДСЬКУ РАДУ ПРИ РДА

НАПРАЦЮВАЛИСЬ: ДЕПУТАТИ РАЙОННОЇ РАДИ ХОЧУТЬ РОЗІГНАТИ ДІЮЧУ ГРОМАДСЬКУ РАДУ ПРИ РДА

Головними претензіями депутатів було те, що на їхню думку ГР перевищує свої повноваження. Окрім того у складі дорадчого органу при Стрийській РДА, практично, не представлено громадських організації району.

Любомир Стадник зазначив:

« При всіх міністерствах, відомствах центральних органів виконавчої влади створюються громадські ради. Їхня задача – доносити думку громадськості до виконавчого органу і зв’язувати їх з народом. Громадські ради  створюються явищним порядком і, можливо, ми це питання пустили на самоплив. Я це визнаю. Тому що в момент оголошення зборів Громадської ради з’явилися громадські організації, які  явно не представляють громадські організації району. Але ці люди прийшли. Іі проблема в чому була?  Що наші громадські організації району не прийшли або не знали, або не побажали, або просто проігнорували. Я зобов’язаний приймати розпорядження про затвердження такої Громадської ради. Що я і зробив».

Однак, очільник Стрийської районної державної адміністрації висловив своє невдоволення роботою  дорадчого органу.

«Подальша діяльність Громадської ради показує, що вони просто, в якійсь мірі,  займаються самопіаром, використовуючи трибуну Громадської ради», - сказав Любомир Стадник.

 

Голова РДА зазначив, що в районі є багато проблем, які потребують вирішення. І вони радо будуть прислухатись до порад. Хоча теперішня спільна робота показує, що це – дуже важко.

«Відривати працівників, заступників і перетворювати замість вирішення проблеми, породження цих проблем, я вважаю, що це – неконструктивно. Воно не допомагає роботі в цілому адміністрації», - заявив Любомир Стадник.

 

Заслухавши виступи депутатів, голова районної ради поставив на голосування їхню пропозицію, щодо розпуску Громадської ради при РДА.  Обранці, у свою чергу, одноголосно підтримали таку ініціативу.

Однак, законних підстав для розпуску діючої Громадської ради доволі мало. Проте депутати надіяються, що голова РДА Любомир Стадник все таки знайде причини розпустити дорадчий орган.

Варто зазначити, що   очільник Львівської обласної державної адміністрації, під час свого робочого візиту на Стрийщині, зазначив, що він позитивно ставиться до роботи дорадчих органів. Крім того, щомісяця в області проводять спільні наради щодо конкретних питань і спільними зусиллями стараються вирішити ті чи інші проблеми.

Нагадаємо, що чергове засідання Громадської ради при Стрийській  РДА заплановане на 30 червня. На нього запрошений головний лікар ЦРЛ Михайло Василишин. Серед питань до обговорення, пропонуються: оренда торгових площ під аптеками, а саме механізми встановлення вартості оренди та спрямування коштів; платні послуги у ЦРЛ; хабарництво тощо.